KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12872149
nr 1287 2149
Oidentifierad konstnär. . Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 43x32 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 november 2019
kl 19:16:58
200 kr